post

Sara & Michal

Dnes Vám prostredníctvom foto-príbehu priblížim niečo málo zo Singapursko-Slovenskej svadby Sary a Michala v krásnom areáli Art Hotel Kaštieľa v Tomášove. Príjemné pozeranie prajem!

 

post

Marek & Dominika

Portréty Mareka a Dominiky sme si odskočili spraviť na neďalekú Moravu, kúsok za hranicami. Strávili sme tam spolu príjemný víkend, kde nebola núdza živú muziku a dobré vínko:) Keďže sme zostali na víkend, mali sme čas sa aj trocha túlať po okolí a nájsť krásne miesta na ich svadobné fotky. Samotný svadobný deň bol výborne naplánovaný, zábavný a aj počasie nám prialo. Na hostinu prišli ako prekvapenie pre hostí aj nevestu zahrať chalani z Graeme Mark & The Natives, bola to svadobná párty ako sa patrí a budem na ňu ešte dlho spomínať !

post

Tatranské raňajky – Teri & Michal

Predstavujem Vám ďalšie Tatranské svadobné dobrodružstvo. V hlavnej úlohe Michal a jeho milujúca, už manželka Teri, ktorá by pre neho aj v daždi na Ostrvu vyliezla 🙂 . Ani budík skoro ráno, ani dvojdňový dážď a ani hladný strážca Majláthovej chaty nás neodradili a vznikol ďalší z mojich obľúbených foto-príbehov o ktorý sa s vami rád podelím.

post

Veronika & Ivan

Vitajte na poľovníckom zámočku Antonstál v pohorí Bielych Karpát, kde sme prežili krásny svadobný deň s Ivanom a Veronikou a nechajte sa vtiahnuť do ich svadobného príbehu !

post

Poľovnícke rande Ivana a Veroniky

Bol krásny jarný deň a vybrali sme sa na predsvadobné fotenie Ivana a Veroniky. Počas fotenia nám spŕchlo, ale vôbec nás to neodradilo, práve naopak. Vznikli krásne fotky s výbornou atmosférou. Prostredníctvom tohto príbehu sa o nich dozviete niečo viac a spoznáte ich ich domácich miláčikov !

post

Sviatočná pohoda

post

Jesenné potulky


post

Svadba – Veronika & Mo

Horúca letná Slovensko – Nórska svadba v Trnave.

post

Tatranské dobrodružstvo Martina a Simonky

Jedno z fotení, na ktoré mám najkrajšie spomienky sa odohralo v srdci našich hôr, kde sme s Martinom a Simonkou strávili nádherný deň. Prežite ho s nami znovu prostredníctvom tohto fotopríbehu. 

 

post

Rande – Dominika & Marek

Jedno krásne jarné popoludnie a príjemné predsvadobné fotenie s Dominikou a Marekom, plné lásky a farieb.